O Fundacji "Nie zapomnij o mnie"

Założyciele Fundacji

Magda i Robert Szczepańscy, to małżeństwo wychowujące dwie dziewczynki Amelię i Wiktorię. Tworzą udany zespół zarówno w życiu prywatnym jak i w pracy. Wspólne wyzwania i wspólne sukcesy dają im mnóstwo radości. Skąd pomysł na fundację? W sercu Roberta Szczepańskiego cztery lata temu zostało zasiane ziarno, które rosło, stało się marzeniem, zakwitło i wydało owoc, a jest nim Fundacja Infomedic "Nie zapomnij o mnie". Z uwagi na wykonywaną pracę pan Robert widział problem osób chorych, samotnych, starszych i wyszedł naprzeciw tym potrzebom. Magdalena to żona, która całym sercem zachęca męża do realizacji marzeń i dzielnie wspiera już nie tylko w pracy i domu ale w działaniach fundacji.

Fundacja to grupa Wolontariuszy w rożnym wieku, których łączy niesienie pomocy innym, miłość do drugiego człowieka, podejmowanie wyzwań i realizacja celów. Naszym mottem przewodnim są słowa, które wypowiedział Steve Jobs: "Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają"

Fundacja pamięci zmarłych Rodziców Roberta Szczepańskiego - Anny i Ireneusza Szczepańskich

Misja Fundacji

Realizujemy misję niesienia pomocy innym, inspirowania ludzi do zmiany, wygrywania swojego życia. Poprzez konkretne działania z wolontariuszami i darczyńcami zmieniamy smutną rzeczywistość samotnych i chorych Osób na dni pełne nadziei i światła.

Wizja

Dzięki działaniom Fundacji Infomedic "Nie zapomnij o mnie" osoby starsze i chore, często wykluczone, będą miały zapewnioną pomoc przekazaną w paczkach od Darczyńców, opiekę w formie TeleOPIEKI oraz Wolontariusza. Pragniemy również wydobywać talenty ukryte u Osób starszych i wykorzystać w pełni ich potencjał.